Ta oferta pracy jest nieaktualna od 210 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy - Dyspozytor

  • Sulechów, lubuskie
  • Specjalista
  • 2018-01-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego klienta, sukcesywnie rozwijającej się firmy o profilu transportowym (auta o DMC 3,5 t oraz większe), obsługującą klientów z terenu Polski oraz Unii Europejskiej, w związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz obsługi spedycyjno-transportowej, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Spedytor Międzynarodowy/Dyspozytor

    Opis Stanowiska

    • Budowa trwałych relacji handlowych z obsługiwanymi klientami
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Prowadzenie grupy przydzielonych pojazdów
    • Pozyskiwanie nowych i obsługa transportowa obecnych klientów

    Opis Wymagań

    • Wykształcenie min. średnie
    • Komunikatywna znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
    • Samodzielność w działaniu i inicjatywa rozwoju
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i nawiązywania relacji handlowych
    • Znajomość obsługi komputera (min. pakiet office)
    • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego oraz doświadczenie w branży TSL będą dodatkowymi atutami

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
    • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Wynagrodzenie powiązane z uzyskanym wynikiem (część stała oraz prowizja)

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z tytułem „Sulechów” klikając:

    W tytule maila prosimy zamieścić numer referencyjny.

    Prosimy o uwzględnienie zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z poniższym wzorem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

    Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.