Ta oferta pracy jest nieaktualna od 25 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy - Dyspozytor

  • Sulechów, Zielona Góra, lubuskie
  • Specjalista
  • 25.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Transtone Logistics Sp. zo.o. Sp.K

    Jesteśmy firmą o profilu transportowym, obsługującą klientów z terenu Polski oraz Unii Europejskiej. W związku z dynamicznym rozwojem struktur sprzedaży oraz obsługi spedycyjno-transportowej w sektorze chłodniczym, aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Spedytor Międzynarodowy – Dyspozytor ( transport chłodniczy)
    Miejsce pracy: Sulechów, Zielona Góra (okolice), woj. dolnośląskie i wielkopolskie

    Miejsce pracy: Sulechów, Zielona Góra (okolice)

    Opis Stanowiska

    • Budowa trwałych relacji handlowych z obsługiwanymi klientami
    • Realizacja założonych planów sprzedaży
    • Prowadzenie grupy przydzielonych pojazdów
    • Pozyskiwanie nowych i obsługa transportowa obecnych klientów

    Opis Wymagań

    • Doświadczenie w branży LTL w sektorze chłodniczym
    • Wykształcenie min. średnie
    • Komunikatywna znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki)
    • Samodzielność w działaniu i inicjatywa rozwoju
    • Umiejętność szybkiego uczenia się i nawiązywania relacji handlowych
    • Znajomość obsługi komputera (min. pakiet office)
    • Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego będą dodatkowymi atutami

    Oferujemy:

    • Elastyczne formy zatrudnienia (w tym umowa o pracę)
    • Dużą samodzielność w realizacji powierzonych zadań
    • Wynagrodzenie powiązane z uzyskanym wynikiem (część stała oraz prowizja)

    Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego z tytułem „Sulechów” klikając w przycisk aplikowania.