Ta oferta pracy jest nieaktualna od 40 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy - Dział Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-08-11

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Obecnie poszukujemy doświadczonych kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:
Spedytor Międzynarodowy / Dział Sprzedaży
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji
  • Obsługa dokumentacji realizowanych zleceń
  • Prowadzenie ewidencji zleceń, rozliczanie przewoźników i zleceniodawców
  • Wprowadzanie danych do systemu

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej wymagane minimum 2 lata
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, inne języki będą dodatkowym atutem
  • Biegła znajomość Excela oraz obsługi komputera
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, kreatywności i samodzielności w działaniu
  • Rozwinięte umiejętności negocjacyjne
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność budowania relacji z klientami
  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawą, pełna wyzwań pracę w młodym zespole
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na zamieszczenie moich danych osobowych w bazie danych firmy Logart oraz na ich przetwarzanie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Logart. Potwierdzam, że zostałam/em poinformowana/y o prawie wglądu, zmiany oraz usunięcia moich danych osobowych."

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się