Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy – Forwarder

IN-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • jesteś Spedytorem, to wiesz o co chodzi. Masz świadomość, że będziesz negocjował warunki, przygotowywał oferty, pozyskiwał klientów i podwykonawców. Na pewno będziesz miał bardzo dużo pracy,

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku spedytora,

  • posiadanie własnej bazy klientów - mile widziane,

To oferujemy

  • przejrzysty, prosty i wysoki system prowizyjny,

  • pracę zgodną z normami i obowiązującymi przepisami,

  • uczciwe warunki pracy oraz przyjazną atmosferę,

  • swobodę działania, nowoczesne narzędzia pracy,

IN-VIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Nasza oferta jest propozycją dla osób nastawionych na SUKCES, które chcą budować swój rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającym się zespole. Możliwość doskonalenia się pod okiem doświadczonych kolegów, którzy dzielą się swoim know-how to nasz standard. Oferujemy stabilne zatrudnienie na umowie o prace na pełny etat, b2b, także w systemie home office.

Przewiń do profilu firmy