Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy (FTL/LTL)

RPO Partners Sp. z o.o.O firmie

6 000‐10 000 zł brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta – nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy spedycyjnej – poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: Miejsce pracy: Wrocław oraz Katowice

Zadania:

  • Planowanie i realizowanie międzynarodowych zleceń spedycyjnych (FTL/LTL),
  • Pozyskiwanie przewoźników oraz budowanie z nimi długotrwałych relacji,
  • Zapewnienie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów,
  • Optymalizacja kosztów transportu,
  • Rozwój działalności spedycyjnej poprzez dbanie o wysoką jakość usług oraz pozytywny wizerunek firmy.

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość rynku międzynarodowego transportu drogowego (FTL/LTL),
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego / mile widziana znajomość j. niemieckiego lub. j. francuskiego,
  • Komunikatywność i orientacja na cel,
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność podejmowania szybkich i trafnych decyzji pod presją czasu,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku oraz w jednej z najnowocześniejszych firmy z branży,
  • Pozytywną atmosferę pracy w zgranym, młodym i ambitnym zespole,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, motywujący system premiowy oraz pakiet dodatkowych świadczeń pozapłacowych,
  • Elastyczny model współpracy: home office lub praca w nowoczesnym biurze w okolicach centrum miasta.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy