Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy (FTL, LTL)

LOGARTO firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Робота для іноземців
    без польської

Rekrutujemy dla

Dla międzynarodowej firmy spedycyjnej, oferującej usługi z zakresu frachtu drogowego, lotniczego, morskiego oraz project cargo, posiadającej kilka oddziałów na terenie Polski poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Spedytora międzynarodowego.

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie transportów drogowych (FTL, LTL) dla stałych klientów w relacjach międzynarodowych
  • Pozyskiwanie i dobór przewoźników na potrzeby realizowanych zleceń
  • Bezpośrednia komunikacja z klientami w zakresie świadczonych usług
  • Współpraca z działem handlowym w zakresie wycen dla obecnego i nowego biznesu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze usług transportu drogowego (zapraszamy do aplikowania również kandydatów specjalizujących się w konkretnym rodzaju asortymentu bądź kierunku)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Dobra znajomość i orientacja na rynku przewoźników
  • Umiejętność szybkiego reagowania i podejmowania decyzji

Mile widziane

Znajomość języka ukraińskiego, białoruskiego lub rosyjskiego.

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą pracę, gdzie będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za współpracę z klientami na terenie całej Europy
  • Pakiet medyczny
  • Kartę multisport
  • Zatrudnienie na pełen etat na umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy w zespole specjalistów w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji menedżerów i specjalistów dla branż: Logistyka, Transport oraz Produkcja. Ponadto naszym klientom udostępniamy pracowników tymczasowych do prac związanych z produkcją i logistyką towarów.

Spedytor Międzynarodowy (FTL, LTL), Wrocław