Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy FTL

XPO Logistics

5 00010 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie rozwiązań w zakresie usług transportowych dla Klientów XPO

  • Realizacja usług transportowych dla Klientów XPO

  • Ustalanie warunków współpracy z Klientami lub Przewoźnikami

  • Bliska współpraca z Podwykonawcami lub Klientami

  • Pozyskiwanie zleceń lub aut na giełdach transportowych

  • Zapewnienie prawidłowej dokumentacji dla realizowanych usług transportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży / zakupie usług transportu międzynarodowego, całopojazdowego

  • Doświadczenie w zarządzaniu transportem dedykowanym / flotą /

  • Doświadczenie w obsłudze Klientów

  • Doświadczenie we współpracy z Przewoźnikami

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego

  • Przedsiębiorczość

  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji

Mile widziane

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu transportów całopojazdowych / bezpośredni kontakt z kierowcą / przewoźnikiem

  • Doświadczenie w pracy na giełdach transportowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

XPO Transport Solutions Poland należy do grupy XPO, jednego z 5 największych globalnych dostawców rozwiązań zarządzania transportem. XPO dostarcza nowatorskie rozwiązania dla łańcucha dostaw dla niemal 70% firm z listy Fortune 100. Obsługujemy ponad 50000 Klientów, zatrudniamy 97000 Pracowników, w ponad 1500 lokalizacjach, w 30 krajach. Z 15500 pojazdami i 40000 naczepami, jesteśmy posiadaczami największej floty własnej w Europie. Stale pracuje z nami 10000 pojazdów podwykonawców, a ponad milion obsługuje naszych Klientów za pośrednictwem międzynarodowej sieci spedycyjnej, co czyni XPO drugą firmą spedycyjną na świecie.

Przewiń do profilu firmy