Logo Pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy

Alfa Trans Anna GłówkoO firmie

  • Garwolin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Legionowo, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Radom, Radzymin, Siedlce, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Warka, Warszawa, Wołomin, Wyszków
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja zleceń spedycji drogowej,
  • współpraca z Przewoźnikami,
  • współpraca z Klientami.

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia w branży spedycji międzynarodowej drogowej,
  • dobra znajomość rynku przewoźników i klientów,
  • własny portfel klientów,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy, efektywność w działaniu,
  • umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność obsługi aplikacji MS Office.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • bardzo dobre warunki pracy w miłej atmosferze,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Koszalinie.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

Alfa Trans Anna Główko

Jesteśmy dużą firmą spedycyjną z kilkunastoletnim doświadczeniem w transporcie, która jest w stanie sprostać każdemu zleceniu. Organizujemy przewóz towarów drogą lądową, morską i powietrzną. Jesteśmy liderem w naszej branży.

Posiadamy wszystkie wymagane prawem licencję. Dla tego obsługujemy firmy z całego świata, oraz dostarczamy nasze usługi od Ameryki aż po Chiny.

Główny nacisk kładziemy na jakość wykonywanej pracy oraz na miły kontakt z klientem. Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami dla tego tworzymy też rodzinną atmosferę.

Spedytor międzynarodowy, Garwolin