Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

SEALAND TRANSPORT sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Sealand Transport Sp. z o.o. jest międzynarodowym operatorem logistyczno - transportowym świadczącym usługi na terenie całego świata, w szczególności krajów Unii Europejskiej oraz CIS.

W związku z dynamicznym rozwojem działu FTL poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Planowanie, organizacja i nadzór nad transportami drogowymi
  • Rozwój bazy klientów i przewoźników
  • Dbanie o założenia budżetowe
  • Nadzorowanie realizacji planowanych transportów
  • Monitorowanie dokumentacji transportowej
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Dbanie o jakość i terminowość dostaw

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora min. 1 rok
  • Własna baza aktywnych klientów
  • Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
  • Wymagana znajomość języków obcych w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (j. angielski, mile widziana znajomość innych języków obcych)

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Umowę o pracę lub rozliczenie na podstawie własnej działalności
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Administratorem danych jest Sealand Transport Sp. z o.o.  z siedzibą w 80-298 Gdańsk, ul. Azymutalna 11. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy