Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

ALEGRE LOGISTIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
ALEGRE Logistic Sp. z o.o. Sp. k

Alegre jest operatorem logistycznym wyspecjalizowanym w transporcie drogowym do krajów Unii Europejskiej. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

                                           Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:

  • organizacja i planowanie całopojazdowych przewozów międzynarodowych
  • współpraca oraz budowa relacji z klientami i przewoźnikami
  • obsługa, monitorowanie i kontrola realizacji zleceń spedycyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z transportem towarów
  • prowadzenie ewidencji zleceń
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia w pracy Spedytora lub w obsłudze klienta zagranicznego w obszarze logistyki, sprzedaży
  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • umiejętności planowania i szybkiego podejmowania decyzji
  • samodzielności, dobrej organizacji pracy
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku TSL
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w programach szkoleniowych
  • dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze

Zapraszamy na naszą stronę www.alegre.pl

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy