Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

AUTOINVEST GROUP sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

7 50010 500 brutto / mies.
  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

AUTOINWEST GROUP to lider w segmencie europejskiej ekspresowej logistyki i transportu ,specjalizujemy się w transporcie części lotniczych ,odzieży oraz  materiałów niebezpiecznych (ADR). Nasza flota własną to 105 busów w zabudowie kontenerowej lub firanka z windą załadowczą. Realizujemy zlecenia na terenie całej Unii Europejskiej

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad transportem drogowych na terenie UE: planowanie tras, działanie na giełdach
  • Obsługa zleceniodawców firmy
  • Kontakt z klientem oraz kierowcami
  • Rozwiązywanie bieżących problemów z ładunkiem

WYMAGANIA

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego minimum rok
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Bardzo dobrej organizacji pracy , dyspozycyjność

Oferujemy w zamian:

  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, negocjowane indywidualnie w zależności od doświadczenia + prowizje
  • Stabilność zatrudnienia

Ogłoszenie archiwalne