Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

Lago Logistics Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Lago Logistics Sp. z o.o.

Hutnicza 53

Gdynia

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wycena transportów międzynarodowych
  • samodzielna organizacja procesu transportowego
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleconych zamówień
  • rozbudowa bazy klientów i przewoźników
  • budowanie dobrych relacji z obecnymi partnerami

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość przepisów związanych z wykonywaną pracą
  • ambicja i determinacja w osiąganiu celów
  • mile widziana znajomość rynków takich jak Niemcy, Francja, Wielka Brytania

To oferujemy

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w firmie o charakterze międzynarodowym
  • wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji
  • dofinansowanie opieki medycznej i karty sportowej
  • wsparcie, otwartość i możliwość realnego rozwoju w branży

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • prowizja

LAGO – grupa kapitałowa, istniejąca na rynku fińskim od 1984 roku w związku z rozwojem na rynku polskim, poszukuje samodzielnego spedytora międzynarodowego do pracy w oddziale w Gdyni.

Aktualne oferty pracodawcy
LAGO01

Spedytor Międzynarodowy, Hutnicza 53, Gdynia