Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

"TRANSMEC POLAND" sp. z o.o.O firmie

3 0007 000 brutto / mies.
  • Gliwice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Grupa Transmec  to firma z ponad 160-letniemu doświadczeniem.  Rozwinęłą  sieć, która jest w stanie zaspokoić nowe i rosnące wymagania rynku globalnego i firm na nim działających, oferując usługę kompleksowe usługi logistyczne 360 °, elastyczne  szybkie  i niezawodne

Dzięki  Profesjonalizmowi  naszego zespołu – działając   w 40 biurach w 14 krajach na całym świecie, w połączeniu z flotą 800 naczep intermodalnych, 150 nadwozi wymiennych, 180 ciągników i 5 firmowych pociągów towarowych oraz 700 000 mkw. powierzchni magazynowej nasza Grupa jest odpowiednim partnerem dla firm poszukujących rozwiązań logistyczno-transportowych

Opis stanowiska:

Obecnie w ramach dynamicznego rozwoju oddziału w Polsce poszukujemy kandydatów na stanowisko Spedytor Międzynarodowy  do naszej nowej lokalizacji w Gliwicach

Zakres zadań:

  • Bieżący codzienny  kontakt z Klientem i operatorami spedycyjnymi w celu zapewnienia sprawnej obsługi zleceń
  • Organizacja transportów drobnicowych częściowych całopojazdowych
  • Monitoring zleceń i terminowych załadunków
  • Raportowanie Klientom bieżącego statusu realizacji zlecenia
  • Utrzymywanie dobrych relacji z klientem; partnerami spedycyjnymi  i przewoźnikami
  • Wyceny pojedynczych tras i ładunków

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Swoboda w obsłudze pakietu MS Office (Excel, Word),
  • Komunikatywność I łatwość nawiązywania kontaktu
  • Skrupulatność, dokładność, odpowiedzialność; inwencja i pozytywne nastawienie
  • Umiejętność priorytetyzacji zadań i pracy pod presją czasu,

Mile widziane:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub w branży transportowej
  • Praca na podobnym stanowisku
  • znajomość języka włoskiego na poziomie komunikatywnym

Dlaczego warto dołączyć do nas ?

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Pracę w młodym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Indywidulane szkolenie stanowiskowe
  • Możliwość nawiązania kontaktów międzynarodowych w Europie
  • Rozwój poprzez udział w projektach, szkoleniach oraz wymiana wiedzy i doświadczeń
  • Ciekawą, dość samodzielną pracę w globalnej organizacji z wieloma możliwościami rozwoju

Ogłoszenie archiwalne