Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

Wędzikowski Sp. z o.o.O firmie

  • Gniezno, Fałkowo (pow. gnieźnieński)

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista

Dynamicznie rozwijająca się Firma transportowo-spedycyjna z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku, poszukuje ambitnej osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:
  • Planowanie i organizacja transportu - własna flota
  • Kontrola realizacji zleceń spedycyjnych
  • Nadzór nad dokumentacja spedycyjną
  • Budowanie relacji z klientami i przewoźnikami
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego -dyspozytor
  • Znajomość zagadnień dotyczących ładunków coil-mulda
  • Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i angielskiego,  - Warunek konieczny
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • Wytrwałość w osiąganiu zamierzonych celów
Oferujemy:
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Wędzikowski Sp. z o.o. ul. Fałkowo 56, 62-262 Fałkowo".

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy