Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.

  • Grójec

    Grójec, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i koordynowanie pracy przypisanej floty

  • budowanie długoterminowych relacji z klientami firmy

  • poszukiwanie ładunków / samochodów na giełdach transportowych

  • współpraca z innymi działami firmy

  • kontrola kosztów, tworzenie raportów i zestawień

Nasze wymagania

  • wykształcenie min średnie

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość branży TSL min 2 lata doświadczenia

  • umiejętność szybkich i trafnych decyzji

  • umiejętność pracy i komunikacji w zespole

  • systematyczność , dyspozycyjność

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki pracy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus prowizja za wyniki w pracy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazne środowisko pracy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.