Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy i krajowy

  • Czechowice-Dziedzice, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Historia firmy sięga roku 1998, kiedy to właściciele jako młodzi przedsiębiorcy w celu usamodzielnienia się postanowili zakupić pierwszy ciągnik z naczepą. Aktualnie mamy do dyspozycji ponad 200 własnych ciągników siodłowych z naczepami oraz przewoźników kontraktowych.
    Posiadamy 12 oddziałów w Polsce , własny dział przepraw promowych w Świnoujściu oraz ponad 20 000 m2 powierzchni magazynowych.
    Od zawsze wierzyliśmy w ludzi, wierzymy że osiągnięcia i rozwój firmy zawdzięczamy kadrze pracowniczej. To właśnie dzięki naszym pracownikom możemy być mocną, prężnie rozwijającą się firmą.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, Katowice

    Jeśli jesteś osobą, która potrafi pracować zespołowo, a jednocześnie płynnie przestawiać się na indywidualne wymagania klientów, budujesz trwałe relacje z klientami i lubisz współpracę z nimi oraz z przewoźnikami, w zamian oczekując jasnych zasad pracy oraz realnego wpływu na własne wynagrodzenie, to jesteś pracownikiem, którego szukamy.

    Wymagania:

    • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych na stanowisku spedytora;
    • Dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi;
    • Wykształcenie minimum średnie;
    • Znajomość lokalnego potencjału ładunkowego;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Umiejętność obsługi programu Excel;
    • Bardzo dobra organizacja pracy;

    Obowiązki:

    • Organizacja całopojazdowych transportów samochodowych;
    • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;
    • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi;
    • Optymalizacja kosztów spedycyjnych;
    • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom;

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy;
    • Atrakcyjny system premiowy;
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
    • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole;
    • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki w miejscu pracy;
    • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem tytułu stanowiska, na które aplikują oraz miasta, w którym znajduje się oddział.

    Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Transportowa Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30 AB, 97-300 Piotrków Trybunalski, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnej i przeszłych rekrutacji.

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.