Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy i krajowy

"GRUPA TRANSPORTOWA" sp. z o.o.O firmie

  • Piotrków Trybunalski, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)
Historia firmy sięga roku 1998, kiedy to właściciele jako młodzi przedsiębiorcy w celu usamodzielnienia się postanowili zakupić pierwszy ciągnik z naczepą. Aktualnie mamy do dyspozycji ponad 200 własnych ciągników siodłowych z naczepami oraz przewoźników kontraktowych.
Posiadamy 12 oddziałów w Polsce , własny dział przepraw promowych w Świnoujściu oraz ponad 20 000 m2 powierzchni magazynowych.
Od zawsze wierzyliśmy w ludzi, wierzymy że osiągnięcia i rozwój firmy zawdzięczamy kadrze pracowniczej. To właśnie dzięki naszym pracownikom możemy być mocną, prężnie rozwijającą się firmą.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:
Spedytor międzynarodowy i krajowyNumer ref.: Piotrków Trybunalski

Jeśli jesteś osobą, która potrafi pracować zespołowo, a jednocześnie płynnie przestawiać się na indywidualne wymagania klientów, budujesz trwałe relacje z klientami i lubisz współpracę z nimi oraz z przewoźnikami, w zamian oczekując jasnych zasad pracy oraz realnego wpływu na własne wynagrodzenie, to jesteś pracownikiem, którego szukamy.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w obsłudze ładunków całopojazdowych na stanowisku spedytora;
  • Dobra znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi;
  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Znajomość lokalnego potencjału ładunkowego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność obsługi programu Excel;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;

Obowiązki:

  • Organizacja całopojazdowych transportów samochodowych;
  • Kontrola przebiegu procesu transportowego i rozwiązywanie wszelkich problemów powstałych podczas procesu;
  • Pozyskiwanie nowych klientów i poszerzanie bazy podwykonawców oraz budowanie długofalowej współpracy z nimi;
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych;
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy;
  • Atrakcyjny system premiowy;
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
  • Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole;
  • Bardzo przyjazną atmosferę i komfortowe warunki w miejscu pracy;
  • Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV za pomocą przycisku aplikowania z dopiskiem tytułu stanowiska, na które aplikują oraz miasta, w którym znajduje się oddział.

Prosimy również o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Grupa Transportowa Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrków Trybunalski, ul. Łódzka 30 AB, 97-300 Piotrków Trybunalski, moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celu i zakresie niezbędnym do przeprowadzenia obecnej i przeszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne