Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy

  • Kalety, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 11.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASENZA

    Firma „Asenza” to zespół ludzi dla których logistyka to nie tylko zawód ale przede wszystkim pasja! Specjalizujemy się w transporcie i spedycji towarów, Nasze przedsiębiorstwo dzięki doświadczonej kadrze i własnej flocie pojazdów, realizuje dostawy bezpośrednie w terminach fix, direct express oraz multi-drop.

    Miejsce pracy: Kalety
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: o./Kalety
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy osoby na stanowisko spedytor międzynarodowy do trzech oddziałów naszej firmy, do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będą:

    • utrzymywanie relacji z już pozyskanymi klientami;
    • wycena destynacji przesyłanych przez dział handlowy;
    • pełne nadzorowanie zleceń (kontakt z klientem, przewoźnikiem, itp.);
    • raportowanie przebiegu całego procesu.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • doświadczenia w branży, jest to warunek absolutnie konieczny;
    • znajomości języka angielskiego, każdy pozostały będzie dodatkowym atutem;
    • dobrej organizacji pracy;
    • znajomości pakietu MS Office (głównie Excel, Word);
    • znajomości giełd transportowych Trans, Timocom.

    Ze swojej strony oferujemy:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin i z realnym wynagrodzeniem;
    • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiety medyczne i grupowe;
    • przyjazną i bezstresową atmosferę w pracy;
    • wszelkie niezbędne do wykonywania pracy narzędzia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ASENZA z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ASENZA z siedzibą w Tomaszowie Mazowieckim przy ul. Szerokiej 33/21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.