Oferta pracy

Spedytor Międzynarodowy

ILLUSTRO Doradztwo S.C.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zleceń spedycyjnych w międzynarodowym transporcie drogowym

  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu

  • Utrzymywanie kontaktu z dostawcami i dbanie o terminowość dostaw

  • Negocjowanie warunków z przewoźnikami

  • Stały nadzór nad całym procesem spedycji

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z dostawami

  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Nasze wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego

  • Znajomość branży transportowej

  • Zdolność do prowadzenia negocjacji

  • Umiejętność organizacji pracy własnej i samodzielność w powierzonych obowiązkach

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne umożliwiające budowanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami

  • Umiejętność współdziałania w zespole

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze

  • System premiowy - standardowo po kilka tysięcy miesięcznie dodatkowego wynagrodzenia

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie będącej liderem na rynku

  • Fachową wiedzę ze strony zgranego zespołu

  • Udział w szkoleniach pozwalających zdobyć dodatkowe kwalifikacje

  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach kompetencji miękkich

  • Przyjazną atmosferę w środowisku pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • świętowanie urodzin

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkanie w firmie

4

Podjęcie decyzji

ILLUSTRO Doradztwo S.C.

Rekrutację prowadzi agencja ILLUSTRO Doradztwo S.C.

To firma z ponad 15-letnim doświadczeniem, działająca w branży szkoleń, doradztwa personalnego i rekrutacji specjalistów.

Kandydaci aplikując o pracę za naszym pośrednictwem mają pewność, że ich aplikacja zawsze zostanie rozpatrzona przez pracodawcę. Kandydaci mając kontakt do naszych rekruterów, mogą zawsze zadać pytania odnośnie oferty pracy, jak również otrzymać merytoryczne wsparcie w całym procesie rekrutacyjnym.

Ponadto kandydaci aplikując za naszym pośrednictwem zyskują dostęp do innych ofert pracy, od najlepszych pracodawców.

Zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy

Dla naszego Klienta, firmy transportowo-spedycyjnej, która prowadzi działalność na terenie całego kraju oraz Europy, z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko: Spedytor Międzynarodowy.

Informacji w sprawie rekrutacji udziela:

Marek Nowak tel. 501 165 622