Oferta pracy

Spedytor międzynarodowy

Loginex Sp. z o.o.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja, nadzór i bieżąca obsługa zleceń spedycji drogowej.

  • Aktywne pozyskiwanie oraz budowa długoterminowych relacji z obecnymi i nowymi klientami.

  • Negocjowanie warunków współpracy oraz budowanie partnerskich relacji z przewoźnikami.

  • Praca na giełdach transportowych - pozyskiwanie zleceń lub podwykonawców.

  • Dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość.

  • Realizacja budżetu według założonego planu.

  • Kompletowanie i ewidencjonowanie dokumentacji transportowej oraz inne prace administracyjne związane z wykonywaną funkcją.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w transporcie FTL i/lub LTL.

  • Umiejętność korzystania z giełd transportowych.

  • Swobodna komunikacja w języku angielskim (dodatkowym atutem będzie znajomość języka francuskiego lub/i niemieckiego).

  • Dyspozycyjność przy koordynowaniu zleceń transportowych.

  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów na raz, podzielność uwagi.

  • Zaangażowanie i skrupulatność w pełnieniu obowiązków.

  • Elastyczność w komunikacji z klientami oraz dobre umiejętności budowania relacji.

  • Umiejętności negocjacyjne.

To oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę + atrakcyjny system premiowy.

  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon).

  • Dofinansowanie do karty Multi-Sport.

  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu na stanowisko lidera zespołu.

  • Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą działająca w sektorze logistyki, świadczącą usługi transportu i spedycji.

Zajmujemy się procesami logistycznymi w całej Europie i na świecie.

W firmie Loginex wierzymy, że to pracownicy stanowią wykładnię efektywnego wykorzystania posiadanego potencjału floty - narzędzi naszej pracy. To ich kompetencje - doświadczenie i wynikająca z niego, daleko idąca zdolność przewidywania, umiejętność podejmowania trafnych decyzji, stanowią bezpośredni fundament obustronnego sukcesu.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.