Ta oferta pracy jest nieaktualna od 378 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Polar Logistics Poland Sp. z o.o wchodzi w skład Nordic Transport Group (NTG) - Polar Logistics Group. Do Grupy tej należą firmy logistyczne działające głównie w rejonie Skandynawii.

    Polar Logistics Poland jest obecny na polskim rynku od 2012 roku. Obecnie Firma zatrudnia już ponad 60 osób w trzech lokalizacjach: Gdynia, Katowice oraz Marki k. Warszawy. Podstawowa działalność Firmy obejmuje transport drogowy i morski.

    Tegoroczne połączenie Polar Logistics z NTG daje Firmie nowe, duże możliwości rozwoju oraz poszerzenia swojej dotychczasowej oferty o nowe usługi i rynki.

    W związku z dynamicznym rozwojem, Polar Logistics poszukuje pracowników na stanowisko Spedytor Międzynarodowy odpowiedzialny za rynki skandynawskie do swoich biur w Gdyni, Markach oraz Katowicach.

    Naszą ofertę kierujemy do spedytorów, którzy chcieliby rozszerzać swoje umiejętności i podjąć nowe wyzwania związane z pozyskiwaniem klientów.

    odpowiedzialny za rynki skandynawskie
    Miejsce pracy: Katowice
    Opis stanowiska pracy
    • Organizacja drogowych przewozów międzynarodowych
    • Rozwój sprzedaży na rynkach skandynawskich zgodnie z założonymi celami Firmy
    • Analiza możliwości i zakresu współpracy z Klientem
    • Pozyskiwanie nowych Klientów w wyznaczonym rejonie działania
    • Przygotowanie ofert handlowych
    • Spotkania handlowe w siedzibie Klienta
    • Budowanie dobrych relacji z Klientami
    • Bieżąca obsługa przesyłek na kierunkach skandynawskich
    • Współpraca z zagranicznymi oddziałami Polar Logistics
    • Dbanie o dobre relacje z podwykonawcami i pozyskiwanie nowych
    • Raportowanie podejmowanych działań
    Wymagania
    • Doświadczenie (minimum rok) w pracy na stanowisku spedytora międzynarodowego
    • Mile widziana własna baza kontaktów z bezpośrednimi podwykonawcami
    • Komunikatywność, asertywność
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność sprawnego posługiwania się pakietem MS Office
    Oferujemy
    • Korzystne warunki finansowe wraz z systemem premiowym
    • Możliwość awansu w strukturach firmy oraz rozwoju zawodowego
    • Pakiety Medyczne, Karty Sportowe oraz szkolenia
    • Interesującą, samodzielną pracę w młodym i ambitnym zespole międzynarodowej firmy
    Osoby, które spełniają nasze wymagania i są zainteresowane pracą w Polar Logistics prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Klauzula:

    Na zgłoszeniach prosimy o umieszczenie klauzuli o następującej treści: ″Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1999 r., Nr 133 poz.883″