Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

SPEDINATION POLAND SP. Z O.O.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • organizacja i obsługa zleceń spedycyjnych w zakresie transportu międzynarodowego FTL / LTL (transport chłodniczy/plandekowy)

  • utrzymywanie współpracy z dotychczasowymi oraz poszukiwanie nowych partnerów biznesowych

  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną,

  • przygotowywanie wycen i ofertowanie usług w transporcie międzynarodowym

  • dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie transportowej lub spedycji międzynarodowej (min. 1 rok);

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);

  • znajomość giełd transportowych TimoCom/Trans

  • umiejętność współdziałania w zespole oraz rozwinięte zdolności interpersonalne,

  • znajomość prawa transportowego oraz zasad dotyczących czasu pracy kierowców

  • obsługa komputera (MS Office)

  • umiejętności pracy pod presją czasu

  • wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • konkurencyjne wynagrodzenie bazowe oraz prowizyjne

  • niezbędne narzędzia do pracy

  • pracę w międzynarodowej, innowacyjnej i stale rozwijającej się firmie

  • koleżeńską atmosferę

  • brak klauzul lojalnościowych

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w komfortowym biurze

Spedination GmbH to dynamicznie rozwijający się startup z Austrii, tworzony z pasją przez wyjątkowych ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie w międzynarodowych firmach z branży TSL. Wyróżnia nas wysoki poziom cyfryzacji, a osiągamy go dzięki nowoczesnym narzędziom jakie wykorzystujemy w codziennej pracy. Posiadamy oddziały w Niemczech oraz w Polsce, gdzie do biura w Kielcach poszukujemy obecnie pracowników.

Przewiń do profilu firmy