Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

"GALAN LOGISTICS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Szczecińska 26

Kobylanka (pow. stargardzki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji oraz analizowanie przebiegu trasy kierowcy

  • Monitorowanie realizacji zleceń przewozowych

  • Dbałość o terminowość dostaw i wysoką jakość usług

  • Stosowanie procedur przewozowych zgodnie z wymogami Klientów

  • Poszukiwanie nowych Klientów, sporządzanie wycen, pozyskiwanie nowych zleceń transportowych

  • Informowanie Klienta o przebiegu transportu

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe

  • Zaangażowanie i motywacja do dalszego rozwoju zawodowego

  • Umiejętność budowania długoterminowych, bardzo dobrych relacji z Klientami i Partnerami

  • Umiejętności analityczne niezbędne do optymalnego planowania i wyceniania usług

  • Dobra znajomość obsługi komputera, Microsoft Office

  • Minimum średnie wykształcenie preferowany profil: transport, logistyka

  • Wysoka zdolność organizacyjna i umiejętność pracy pod presją

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne warunki płacowe – podstawa i premia zadaniowa uzależniona od osiąganych wyników

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji

  • Szereg benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, pakiet szkoleń)

  • Znakomita atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

Firma Galan Logistics od 2006 roku specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej. Firma świadczy profesjonalne i efektywne usługi na rynku krajowym i międzynarodowym i od początku swojej działalności firma koncentrowała się na obsłudze kierunków skandynawskich takich jak Dania, Finlandia, Norwegia i Szwecja. Na tych właśnie kierunkach firma osiągnęła dużą renomę oraz cenne zaufanie klientów.

Przewiń do profilu firmy