Logo Pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy

DTW Logistics Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kopytów (pow. warszawski zachodni)
    Kopytów (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja i bieżąca obsługa przewozów krajowych lub międzynarodowych
  • Dbanie o wysoką jakość usług tansportowych
  • Monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych
  • Aktywne rozwijanie kontaktów handlowych z klientami i przewoźnikami
  • Rozwiązywanie codziennych zadań operacyjnych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Realizacja wyznaczonych przez Zarząd celów

Nasze wymagania

  • Min 1 rok doświadczenia w pracy na ww. stanowisku
  • Dobra znajomość branży
  • Znajomość języka angielski lub rosyjskiego
  • Orientacja w zakresie organizacji ładunków LTL i FTL,
  • Umiejętność budowania długofalowej współpracy z klientami i podwykonawcami
  • Zdolności negocjacyjne, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Wysoka samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Nastawienie na ciągły rozwój

To oferujemy

  • Perspektywa stabilnego zatrudnienia w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • Udział w tworzeniu nowych projektów i możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Dofinansowanie do: pakietów sportowych (karty Multisport), prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia grupowego
  • Niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Jeżeli nasza oferta wyda Ci się atrakcyjna prześlij nam swoje CV z dopiskiem SP klikając w przycisk aplikowania.

DTW Logistics Group Sp. z o.o.

DTW LOGISTICS – to wiodący operator logistyczny o zasięgu europejskim, posiadający cztery oddziały w Polsce. Nasza działalność obejmuje spedycję drogową, morską i lotniczą, logistykę magazynową oraz usługi celne. „Robimy logistykę. Jesteśmy po to, aby spełniać oczekiwania Klienta”. Fundamentem naszej działalności są profesjonalizm, orientacja na jakość oraz zaangażowanie we współpracę z Klientami. Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych. Nasza wizja to: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Aktualnie poszukujemy do działów: krajowego, chłodniczego, wschodniego i plandekowego ambitnych, zaangażowanych i otwartych na nowe wyzwania Pracowników

Nasza wizja: „Dla Pracowników i Klientów być partnerem pierwszego wyboru.”

Aktualne oferty pracodawcy
FLO/B

Spedytor międzynarodowy, Kopytów (pow. warszawski zachodni)