Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy / krajowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 12.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Verus Logistics Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą spedycyjno – transportową, działającą na rynku usług TSL . Konkurencja na rynku usług tej branży jest dla nas wyzwaniem, które mobilizuje nas nie tylko do spełniania oczekiwań naszych klientów, ale również do uprzedzania ich życzeń. Klienci bowiem są dla nas najważniejsi i to Ich sukcesy pozwalają nam na tak dynamiczny rozwój. Wykwalifikowana i dynamiczna kadra pracownicza zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość i troskę o dobro klienta. Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta kierując się jego sugestiami i wybierając optymalne rozwiązania logistyczne. Realizując usługi spedycyjne, zapewniamy najwyższą jakość, terminowość i bezpieczeństwo dostaw.

    W związku z rozwojem firmy poszukujemy do oddziałów w Piastowie k. Warszawy,  Słubicach oraz Białymstoku Spedytora Międzynarodowego / Krajowego z doświadczeniem.

    Miejsce pracy: Białystok
    Numer referencyjny: SM lub SK

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i międzynarodowym,
    • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych,
    • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
    • Nawiązywanie stałej współpracy z przewoźnikami,
    • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
    • Realizacja założeń budżetowych,
    • Współpraca z innymi oddziałami Spółki.

    Wymagania:

    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora min. 2 lata, w tym znajomość przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
    • Wykształcenie średnie lub wyższe,
    • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,
    • Zdolność nawiązywania kontaktów,
    • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych,
    • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces,
    • Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych,
    • Znajomość rynku przewoźników,
    • Własny portfel klientów,
    • Komunikatywna znajomość jednego z języków: angielskiego i/ lub niemieckiego (oddział w Słubicach - jęz. niemiecki).

    Szukamy osoby która: jest operatywna, samodzielna, sumienna, posiada zdolności organizacyjne, komunikatywna, potrafi pracować w zespole i jest nastawiona na sukces.

    Oferujemy:

    • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie,
    • Prywatną opiekę medyczną,
    • Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika,
    • Możliwości rozwoju zawodowego,
    • Motywujący system premiowy.

    Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego, z podanym w tytule wiadomości numerem referencyjnym klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie oświadczenia następującej treści: „Wyrażam zgodę na umieszczanie moich danych osobowych w bazie danych firmy i przetwarzanie ich w celach niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz 883) ".

    Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.