Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy - Krajowy

Otto Logistics Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zleceń w zakresie transportu międzynarodowego/krajowego,
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami (codzienny kontakt telefoniczny, mailowy),
  • Obsługa i pozyskiwanie klientów,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • Przygotowywanie wycen i ofertowanie usług w transporcie międzynarodowym oraz krajowym,
  • Kontrola stanu zadłużenia obsługiwanych klientów i działania windykacyjne,
  • Dbanie o reprezentatywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora międzynarodowego/krajowego min. dwa lata – Warunek konieczny,
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe,
  • Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem - angielski/niemiecki,
  • Znajomość giełd transportowych Trans/TimoCom,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Samodzielność w wykonywaniu zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym,
  • Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym,
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Brak klauzul lojalnościowych,
  • Twoi klienci są obsługiwani wyłącznie przez Ciebie (obecni i nowi)

Otto Logistics Sp. z o.o. Sp.k.

OTTO Logistics oferujące szeroki zakres usług spedycyjnych. Wykwalifikowana i dynamiczna kadra pracownicza zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość i troskę o dobro klienta.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na coraz większe grono stałych Klientów zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Spedytor Międzynarodowy - Krajowy, Gdańsk