Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy - Krajowy

Otto Logistics Sp. z o.o. Sp.k.

  • Kielce

    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa zleceń w zakresie transportu międzynarodowego/krajowego,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z kontrahentami (codzienny kontakt telefoniczny, mailowy),

  • Obsługa i pozyskiwanie klientów,

  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,

  • Przygotowywanie wycen i ofertowanie usług w transporcie międzynarodowym oraz krajowym,

  • Kontrola stanu zadłużenia obsługiwanych klientów i działania windykacyjne,

  • Dbanie o reprezentatywny wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora międzynarodowego/krajowego min. dwa lata – Warunek konieczny,

  • Wykształcenie: średnie lub wyższe,

  • Znajomość języka obcego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem - angielski/niemiecki,

  • Znajomość giełd transportowych Trans/TimoCom,

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i szybkiego podejmowania decyzji,

  • Samodzielność w wykonywaniu zleceń spedycyjnych w transporcie drogowym,

  • Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami

To oferujemy

  • Umowę o pracę wraz z systemem premiowym,

  • Pracę w młodym dynamicznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia do pracy,

  • Brak klauzul lojalnościowych,

  • Twoi klienci są obsługiwani wyłącznie przez Ciebie (obecni i nowi)

OTTO Logistics oferujące szeroki zakres usług spedycyjnych. Wykwalifikowana i dynamiczna kadra pracownicza zapewnia profesjonalizm i pełne zaangażowanie w dbałość i troskę o dobro klienta.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na coraz większe grono stałych Klientów zarówno na terenie kraju, jak i za granicą.

Przewiń do profilu firmy