Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy - krajowy

SemiCargo sp. z o.o.

umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa agencyjna
3 50015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00030 000 netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa agencyjna
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • poszukiwanie i realizowanie zleceń spedycyjnych.

  • utrzymanie i budowanie długofalowych relacji z klientami i przewoźnikami

  • monitorowanie wykonywanych zleceń

  • negocjowanie stawek, ustalanie warunków transportu

  • współpraca z pozostałymi działami w firmie

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • minimum półroczne doświadczenie w branży spedycyjnej (warunek konieczny)

  • własna baza klientów lub przewoźników z którymi będziesz współpracować

  • umiejętności negocjacyjne

  • znajomość giełd transportowych

  • zapał do pracy i chęć rozwoju

To oferujemy

  • nieograniczone możliwości zarobku uzależnione od osiągniętej marży (najwyższe prowizje na rynku)

  • bardzo dobra opinia firmy (Super Płatnik na trans.eu)

  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, monitory

  • pracę od poniedziałku do piątku w elastycznym wymiarze czasu pracy

  • profesjonalne szkolenia z zakresu branży TSL

  • spotkania integracyjne

  • karty MultiSport

  • nie obciążamy spedytorów wykonywaniem czynności związanych z księgowością, fakturami

O nas

SemiCargo to nowoczesna firma transportowo - spedycyjna działająca na rynku od 2019r. Specjalizujemy się w międzynarodowym oraz krajowym transporcie drogowym.

Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie docenia Twoich wyników, przyjdź do nas!

Możliwość otworzenia oddziału w Twoim mieście!