Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy - krajowy

  • Siedlce, mazowieckie
  • Specjalista
  • 18.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ZINNER LOGISTICS SP. Z O.O.

    Historia naszej firmy sięga roku 1997, kiedy to został kupiony pierwszy samochód dostawczy i zarejestrowana pierwsza działalność transportowa.

    Firma rosła razem z naszymi klientami dostosowując tabor oraz usługi do ich potrzeb.

    Ciągły i dynamiczny rozwój doprowadził do powstania kolejnych dwóch firm transportowych w 2013 roku.

    Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu spotkaliśmy się i połączyliśmy nasze doświadczenie i wiedzę w jedno pod nazwą ZINNER Logistics.

    Miejsce pracy: Siedlce

    Lokalizacja: cała Polska

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie zleceń spedycyjnych
    • Rozbudowa bazy klientów firmy oraz przewoźników
    • Obsługa zleceń spedycyjnych
    • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami

    Wymagania:

    • Doświadczenie min 1 rok na stanowisku spedytora międzynarodowego / krajowego
    • Min średnia znajomość języka angielskiego, inny język będzie dodatkowym atutem
    • Wysoka kultura osobista
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Mile widziana własna baza klientów

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
    • Narzędzia pracy (komputer, telefon)
    • Elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej
    • Dobra atmosfera pracy
    • Możliwość rozwoju

    Miejsce pracy: praca stacjonarna

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.