Spedytor Międzynarodowy - Krajowy

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 6 - 8 tys. zł brutto
  • 2018-11-09
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 2018-12-09)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Y5 Sp. z o.o. jest organizatorem transportowym działającym w obszarze szeroko rozumianej branży TSL. Twórcami jest grupa doświadczonych osób wywodzących się ze środowiska transportowego oraz z  branży IT.

    Dzięki właściwej analizie potrzeb zleceniodawcy jesteśmy w stanie wdrożyć rozwiązania logistyczne i transportowe, odpowiadające najbardziej wymagającym klientom. Bez względu na wolumen sprzedaży, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Mały i duży odbiorca usługi zawsze otrzymuje najbardziej optymalne recepty realizacji potrzeb transportowych. Wspierając się autorskimi systemami IT, działamy szybko, sprawnie i bezpiecznie. Więcej informacji na stronie www.y5.pl

    Miejsce pracy: Poznań
    Wynagrodzenie: 6 - 8 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • obsługa bieżących zleceń spedycyjnych i transportowych zgodnie z przyjętymi normami
    • utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji z klientami firmy
    • rozbudowywanie bazy firm transportowych oraz klientów firmy
    • reprezentowanie firmy na zewnętrznych spotkaniach, szkoleniach itp.
    • efektywna współpraca z pozostałymi pracownikami firmy

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata i chęć dalszego rozwoju w tym obszarze
    • znajomość zagadnień związanych z transportem i spedycją (CMR, OPWS)
    • znajomość języka obcego
    • swobodne poruszanie się w branży TSL, znajomość rynku eksporterów i importerów
    • umiejętność efektywnej obsługi klienta oraz organizacji własnej pracy

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze
    • z przejrzystym systemem premiowym
    • pracę w zespole nastawionym na osiąganie celów i te cele osiągającym
    • partnerskie podejście w relacji pracodawca - pracownik
    • możliwość osobistego rozwoju zawodowego
    • zupełnie nowe spojrzenie na możliwości, które oferuje branża TSL
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Y5 Sp. z o.o. z siedzibą w Drawsku Pomorskim zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
    bottom