Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy / krajowy

Verus Logistics Sp. z o.o.O firmie

5 00015 000 brutto / mies.
  • Słubice

    Słubice, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i międzynarodowym,

  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych,

  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,

  • Nawiązywanie stałej współpracy z przewoźnikami,

  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,

  • Realizacja założeń budżetowych,

  • Współpraca z innymi oddziałami Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora min. 2 lata, w tym znajomość przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,

  • Wykształcenie średnie lub wyższe,

  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,

  • Zdolność nawiązywania kontaktów,

  • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych,

  • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces,

  • Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych,

  • Znajomość rynku przewoźników.

To oferujemy

  • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Motywujący system premiowy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna