Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy/krajowy

  • Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 20.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RB ROAD Transport & Logistics z siedzibą w Sosnowcu jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm spedycyjnych na śląsku. Nasza kadra to młodzi i ambitni ludzie. Oferujemy najwyższej jakości usługi transportowe i spedycyjne na terenie Polski i Europy. Nie szukamy ludzi na kilka miesięcy, lecz na lata! Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie daje ci sensownej motywacji do rozwoju, przyjdź do nas! Porozmawiaj! Pokażemy ci naszą filozofię, a może zostaniesz z nami na dłużej!

    Poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Sosnowiec

    Zakres obowiązków:

    • bieżąca współpraca z podwykonawcami świadczącymi usługi transportowe
    • organizacja i nadzór nad realizacją usług transportowych realizowanych przez podwykonawców
    • monitorowanie rynku usług transportowych w relacjach międzynarodowych

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży spedycyjnej
    • Własna baza kontaktów, z której będziesz mógł korzystać pracując u nas. (Klienci z którymi przychodzisz do   nas i których  zdobędziesz w okresie zatrudnienia w naszej firmie, są obsługiwani wyłącznie przez Ciebie)
    • Samodzielna organizacja pracy
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego
    • Umiejętność sprawnej komunikacji i pracy w zespole

    Oferujemy:

    • pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet motywacyjny
    • pozapłacowe benefity
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • Możliwość pracy w systemie Home Office w wyjątkowych  sytuacjach (Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy)
    • Swobodę decyzyjności w kwestii podejmowanych rozwiązań
    • Z osobami związanymi długim okresem wypowiedzenia podpisujemy promesę zatrudnienia.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania załączając CV i list motywacyjny.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RB ROAD Transport & Logistics Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Sosnowcu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest RB ROAD Transport & Logistics Sp. z o.o. Sp. k z siedzibą w Sosnowcu przy ul. Mościckiego 6/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.