Logo Pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy / krajowy

Verus Logistics Sp. z o.o.O firmie

5 000–15 000
brutto / mies.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie ładunków oraz wycena i ofertowanie usług w transporcie krajowym i międzynarodowym,
  • Organizacja i bieżąca obsługa zleceń spedycyjnych,
  • Nadzór nad dokumentacją spedycyjną,
  • Nawiązywanie stałej współpracy z przewoźnikami,
  • Dbałość o wysoką jakość świadczonych usług,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Współpraca z innymi oddziałami Spółki.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku spedytora min. 2 lata, w tym znajomość przepisów i regulacji w zakresie transportu i spedycji,
  • Wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Umiejętność pracy indywidualnej, jak i w zespole pod presją czasu,
  • Zdolność nawiązywania kontaktów,
  • Organizacja transportów całopojazdowych i częściowych,
  • Wysoka motywacja na osiąganie wyznaczonych celów i nastawienie na sukces,
  • Wyceny transportów międzynarodowych, krajowych,
  • Znajomość rynku przewoźników.

To oferujemy

  • Bardzo korzystne warunki zatrudnienia i konkurencyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Partnerskie podejście pracodawcy do pracownika
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Motywujący system premiowy

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Aktualne oferty pracodawcy
Numer referencyjny: SM lub SK

Spedytor międzynarodowy / krajowy, Warszawa