Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

S&M LOGISTIC Z.GULCZ I M.NAWROCKI sp.j.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Zależy nam na osobie, która zna i rozumie część operacyjną pracy spedytora, która potrafi współpracować zarówno z klientem jak i z przewoźnikiem, która swoim przykładem będzie wyznaczać nowe standardy i wzorce dla zespołu,

Chcemy, żeby zatrudniona osoba realizowała swoje pomysły na rozwój biznesu;

Chcemy mieć pewność, że tak samo rozumiemy pojęcie współpracy i budowania relacji z przewoźnikami oraz Klientami;

Szukamy osoby, która wie, że auta to nie tylko giełda transportowa. Giełda transportowa powinna wspierać codzienne działania.

Idealny kandydat posiada swoją bazę przewoźników/klientów, wie jak bardzo ważna jest praca oparta na relacjach, który kilka razy do roku wybierze się z nami w trasę i odwiedzi naszych zaufanych partnerów

Nasze wymagania

Oczekujemy:

min. 2 lata doświadczenia w branży TSL;

osoba czynna zawodowo na stanowisku Spedytora (warunek konieczny)

znajomości rynku ładunków i przewoźników

własna baza kontaktów/klientów/przewoźników

mocne doświadczenie zawodowe w spedycji i pracy operacyjnej;

To oferujemy

Oferujemy:

stabilną podstawę plus premię

wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon itd.);

elastyczne godziny pracy;

swoboda działania;

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (dla chętnych możliwość współpracy na zasadach B2B)

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

S&M Logistic: kim jesteśmy, czym się zajmujemy, co nas wyróżnia...

S&M Logistic to doświadczona, nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma z branży logistycznej i transportowo-spedycyjnej. Świadczymy usługi krajowe oraz międzynarodowe na terenie całej Europy. Nasz zespół tworzą doświadczeni i kompetentni spedytorzy oraz sprawdzeni i niezawodni kierowcy. Posiadamy własny tabor, głównie chłodniczy. Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby i nowe wyzwania.