Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

MDC sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad taborem naszych pojazdów (zestawy ciągniki z naczepami plandekami), oraz nad autami naszych podwykonawców

  • kontakt z klientem, poszukiwanie nowych kontrahentów

  • poszukiwanie nowych podwykonawców

  • wystawianie zleceń

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji w firmie

Nasze wymagania

  • doświadczenie w branży (warunek konieczny)

  • znajomość giełd transportowych

  • j. angielski lub niemiecki - min. B2

  • znajomość pakietu Office

  • rzetelność, odpowiedzialność

  • umiejętność pracy w grupie, oraz pod presją czasu

To oferujemy

  • Stabilność zatrudnienia w ciągle rozwijającej się firmie transportowej, (nie zajmujemy się przeklejaniem ładunków z Timo na Transa :)

  • Możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia w branży TSL

  • Pensja podstawowa + premia adekwatna do wyników w pracy

  • Niezbędne narzędzia do pracy?

  • Przyjazna atmosfera i wsparcie pozostałych współpracowników

O nas

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi transportowo-logistyczne dla firm działających na rynkach lokalnych, jak również przedsiębiorstw działających w skali międzynarodowej.

MDC Logistics tworzą ludzie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w branży, dla których transport to nie tylko praca ale i pasja.

Dla MDC Logistics najwyższym priorytetem jest jakość usług oraz satysfakcja Klientów. Systematycznie udoskonalamy usługi w obszarze spedycji, transportu krajowego i transportu międzynarodowego.

Nasz priorytet to terminowe i bezpieczne dostarczenie towarów. Punktualność to nasza dewiza.

Dysponujemy własnym, nowoczesnym taborem przystosowanym do obsługi na najwyższym poziomie. Nasza flota spełnia europejskie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska EURO 5, EURO 6. Nasze maszyny poddawane są regularnym serwisom oraz przeglądom technicznym. Usługi transportowe realizujemy z użyciem nowoczesnych zestawów samochodowych typu firanka, kurtyna, Mega (100m3 - 24t od 1 do 33 palet).