Ta oferta pracy jest nieaktualna od 202 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PL LOGISTIC Sp. z o.o. Sp .k. to firma z wieloletnim stażem, świadcząca usługi transportowe na terenie całej Europy. Dysponujemy własną flotą pojazdów oraz zgranym kilkunastoosobowym zespołem pracowników.

    Opis stanowiska:

    W związku z zakupem kolejnych pojazdów oraz powiększaniem działu Spedycji Międzynarodowej poszukujemy do pracy w Krakowie osoby na stanowisko :

    SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO
    Miejsce pracy: Kraków

    Do podstawowych obowiązków należy:

    • Organizowanie transportu własnego i/lub spedycji
    • Aktywne pozyskiwanie nowych zleceń
    • Planowanie tras i nadzór nad ich realizacją
    • Dbałość o jakość i terminowość wykonywanych usług;
    • Współpraca z zespołem
    • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy

    Wymagania:

    • Doświadczenia w branży TSL na podobnym stanowisku min 2 lata
    • Komunikatywnej znajomości min języka angielskiego
    • Umiejętności nawiązywania oraz utrzymywania dobrych relacji
      z Klientami i współpracownikami (mile widziana baza Klientów
      i Przewoźników)

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie z kilkunastoletnim doświadczeniem
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
    • Dodatkowe Benefity (np. prywatna opieka medyczna)
    • Pracę w zgranej kilkunastoosobowej załodze
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.