Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

WOGA Sp. z o.o.

  • Krosno Odrzańskie

    Krosno Odrzańskie, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurach stacjonarnych Babimost lub Wolsztyn

  • Organizacja transportów towarowych w relacjach międzynarodowych

  • Sprzedaż ładunków

  • Koordynacja zleceń transportowych

  • Planowanie usług przewozowych, ustalanie warunków transportu

  • Zapewnienie najwyższego standardu obsługi i opieki nad Klientami oraz Kontrahentami

  • Budowanie bazy Klientów

Nasze wymagania

  • Znajomość j. francuskiego lub niemieckiego lub angielskiego na poziomie swobodnej rozmowy

  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych

  • Umiejętność poruszanie się po giełdach transportowych

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu

  • Umiejętność budowania trwałych i pozytywnych relacji z klientami

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie -podstawa + premia zależna od wyników Twojej pracy

  • Swobodę w działaniu

  • Szkolenia i warsztaty, które rozwiną Twoje kompetencję

  • Praca w nowoczesnych biurach z parkingiem dla pracowników

  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, specjalizującą się w obsłudze Klienta poprzez świadczenie szerokiej gamy usług.

Nasze przedsiębiorstwo oferuje sprzedaż hurtowych ilości grzybów jadalnych w różnej postaci. Sezonowo zakupią u nas Państwo najwyższej jakości runo leśne oraz świeże warzywa i owoce. Oferowane przez nas produkty pochodzą tylko od rzetelnych dostawców, posiadających stosowne certyfikaty. Wykwalifikowany zespół kierowców dostarcza zamówiony towar zawsze bezpiecznie i terminowo.

Dumą naszego przedsiębiorstwa jest prężnie rozwijający się dział transportowy. Grono kompetentnych spedytorów stale nadzoruje pracę kierowców, przewożących Państwa ładunki. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Europy - kilkudziesięcioma pojazdami chłodniczymi różnych gabarytów. Nasze samochody spełniają wszelkie europejskie normy upoważniające do poruszania się po drogach.

Przewiń do profilu firmy