Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy

TB Logistics Sp. z.o.o Sp.K.O firmie

  • Łańcut
    Łańcut, podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych;
  • Przygotowywanie ofert oraz prowadzenie negocjacji z klientami firmy;
  • Obsługa klientów poprzez realizację zleceń spedycyjnych;
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy w oparciu o wizję i misję firmy;
  • Obsługa giełd transportowych;
  • Obsługa samochodów w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Nasze wymagania

  • Znajomości języka angielskiego (umożliwiająca komunikację z klientem)
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy
  • Kreatywności oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności budowania oraz utrzymywania dobrych i długofalowych relacji z Klientami
  • Biegłej znajomości obsługi programów komputerowych
  • Zaangażowania i samodyscypliny

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego, języka francuskiego lub włoskiego (umożliwiająca komunikację z klientem)
  • Doświadczenie w branży TSL lub handlu
  • Poczucie humoru 😊

To oferujemy

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia podstawa + prowizja
  • Możliwość awansu zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach procedur działania
  • Kompletne szkolenie oraz pomoc w zbudowaniu bazy klientów
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy: Laptop, telefon służbowy
  • Dogodna lokalizacja biura

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • Świetna atmosfera pracy

Poznaj nas bliżej

Poszukujemy pracowników do naszego nowo otwartego oddziału w Krakowie oraz do naszych pozostałych placówek.

Będziesz pracować w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm spedycyjnych w regionie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży transportowej i spedycyjnej, które chętnie Ci przekażemy. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem, pozwalającym nam w pełni kontrolować każde zlecenie dzięki czemu możemy działać sprawnie, szybko i niezawodnie!

Jesteśmy grupą młodych doświadczonych spedytorów, posiadającą liczne sukcesy na europejskim rynku transportowym. Naszym celem jest stałe podnoszenie jakości naszych usług oraz ciągły rozwój. W tym celu pragniemy zatrudnić zdolnych i utalentowanych ludzi, którzy dołączą do naszego zespołu.

Dzięki naszemu szkoleniu oraz wsparciu zespołu możesz osiągnąć zarobki na poziomie 5 tys. pln netto już po kilku miesiącach pracy! Starsi stażem spedytorzy zarabiają kwoty nawet pięciocyfrowe. Wszystko zależy od Twoich umiejętności i ambicji.

Czytaj dalej tylko jeśli masz wysokie aspiracje.

Spedytor Międzynarodowy, Łańcut