Spedytor Międzynarodowy

Optima Logistics Group S.A.O firmie

  • Łódź

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Specjalista
Duchem naszej firmy jest połączenie inicjatywy z przedsiębiorczością. We wszystkim co robimy widać wiarę, że każdy jest kowalem swojego losu. Wierzymy, że gdy się czegoś bardzo chce, nie ma granic.
Szukamy pracowników, którzy wierzą w to co my – wierzą, że można!
Nasz zespół tworzą ludzie wywodzący się różnych branż i z rozmaitym doświadczeniem zawodowym. Łączy nas jedno – realizujemy się w pracy.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisku:
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z przejrzystym i bardzo atrakcyjnym systemem premiowym
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Dogodny dojazd do każdego z naszych oddziałów – biura zlokalizowane są w centrach miast, w pobliżu węzłów komunikacyjnych
  • Rozbudowany dział Back Office, który odciąża spedytora od czynności administracyjnych
  • Pakiet atrakcyjnych benefitów pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, czy też dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Duże możliwości rozwoju i awansu zawodowego – większość naszej kadry menadżerskiej pochodzi z awansu wewnętrznego
  • Pracę w przyjaznej i swobodnej atmosferze

Wymagania:

  • Doświadczenie w branży logistycznej, w szczególności w spedycji międzynarodowej
  • Znajomość giełd transportowych oraz podstaw prawa transportowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, mile widziana również znajomość innego języka obcego
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy

Zakres obowiązków:

  • Poszukiwanie i pozyskiwanie przewoźników oraz kontrahentów z Europy Zachodniej
  • Planowanie i organizacja transportów samochodowych
  • Monitorowanie zleceń na trasie
  • Kontakt z przewoźnikami i zapewnienie odpowiedniej liczby przejechanych kilometrów
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami oraz podwykonawcami
  • Optymalizacja kosztów spedycyjnych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy