Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

IP LOGISTIC Jacek Pytka

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • organizowanie poszczególnych etapów usługi spedycyjno - przewozowej

  • współpraca z klientami, partnerami, podwykonawcami i innymi komórkami organizacyjnymi

  • realizacja założeń budżetowych i jakościowych

  • dbanie o poprawność danych w systemie oraz dokumentacji operacyjnej

  • opieka nad swoimi klientami oraz rozbudowa kontaktów w branży spedycyjnej

Nasze wymagania

  • operowaniem językiem obcym w stopniu komunikatywnym – angielski lub niemiecki

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wiedza z zakresu realizacji usług transportowych i spedycyjnych

  • doświadczenie w branży spedycyjnej

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów

  • komunikatywność, samodyscyplina pracy

  • umiejętność efektywnej współpracy z innymi

  • nastawienie na osiąganie wyników i ciągłe doskonalenie

To oferujemy

  • umowę o pracę lub B2B

  • motywacyjny system wynagrodzeń

  • premia zależy tylko i wyłącznie od Twoich wyników, a nie wyników grupy - brak górnej granicy wynagrodzenia

  • możliwość pracy w systemie Home Office - Twoje zaangażowanie oceniamy na podstawie osiąganych wyników i poziomu obsługi klientów, a nie na podstawie przepracowanego czasu pracy

  • szerokie możliwości rozwoju osobistego

  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych efektów

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • najlepsi zarabiają ponad 50 tys. netto miesięcznie

  • nie obciążamy spedytorów wykonywaniem zadań związanych z księgowością, dokumentami, fakturami. Spedytor ma się skupić tylko na swoich klientach i maksymalizacji zysku, co przekłada się bezpośrednio na zarobki!

  • nie szukamy ludzi na kilka miesięcy, lecz na lata! Nie szukamy pracowników, lecz partnerów w biznesie!

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się nowoczesną firmą, działającą w branży spedycyjnej od 11 lat. Zatrudnimy spedytora międzynarodowego do pracy zdalnej lub w jednym z naszych oddziałów. Posiadamy biura w Białej Podlaskiej, Krakowie, Białymstoku, Poznaniu, Wrocławiu i Rzeszowie. Jesteśmy zespołem ambitnych ludzi, którzy dbają o wysoką jakość świadczonych usług. Sukces naszych Klientów i Przewoźników pozwala nam na własny rozwój i jeszcze skuteczniejsze rozwiązania do zaoferowania.

A może chcesz otworzyć własne biuro? Zapytaj nas o szczegóły!

Jeśli lubisz pracę zespołową i dobrą atmosferę, dążysz do doskonałości i szukasz nowych wyzwań zapraszamy do współpracy!

Jeśli jesteś dobry(a) w tym co robisz, a obecny pracodawca nie docenia wyników Twojej pracy, przyjdź do nas!

Przewiń do profilu firmy