Logo Pracuj.pl

Spedytor Międzynarodowy - Logistyk

MEDAL TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gorzów Wielkopolski
    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i kompleksowa obsługa zleceń klientów,
  • Budowa dobrych relacji z istniejącymi i potencjalnymi nowymi klientami,
  • Planowanie i organizacja prac związanych z realizacją zleceń,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podwykonawców usług,
  • Koordynacja i monitorowanie procesu transportu,
  • Rejestracja zleceń oraz prowadzenie i kontrola dokumentacji przewozowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną konwersację,
  • Wiedza i doświadczenie z zakresu transportu drogowego lub determinacja do ich szybkiego nabycia (zaangażowanym oferujemy pomoc),
  • Samoorganizacja, dyspozycyjność, zaangażowanie i gotowość do pracy,

Mile widziane

  • znajomość innych języków.

To oferujemy

  • Widełki płacowe: 3000 netto do 6000 netto,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującą premią, uzależnioną od wyników,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

MEDAL TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dynamicznie rozwijająca się firma z Gorzowa Wlkp. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spedytor Międzynarodowy, Logistyk

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Medal Transport sp.z.o.o sp.kom siedzibą w Gorzowie Wlkp. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Spedytor Międzynarodowy - Logistyk, Gorzów Wielkopolski