Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy - Logistyk

MEDAL TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i kompleksowa obsługa zleceń klientów,

  • Budowa dobrych relacji z istniejącymi i potencjalnymi nowymi klientami,

  • Planowanie i organizacja prac związanych z realizacją zleceń,

  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz podwykonawców usług,

  • Koordynacja i monitorowanie procesu transportu,

  • Rejestracja zleceń oraz prowadzenie i kontrola dokumentacji przewozowej.

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie zapewniającym swobodną konwersację,

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu transportu drogowego lub determinacja do ich szybkiego nabycia (zaangażowanym oferujemy pomoc),

  • Samoorganizacja, dyspozycyjność, zaangażowanie i gotowość do pracy,

Mile widziane

  • znajomość innych języków.

To oferujemy

  • Widełki płacowe: 3000 netto do 6000 netto,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z motywującą premią, uzależnioną od wyników,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

MEDAL TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Dynamicznie rozwijająca się firma z Gorzowa Wlkp. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Spedytor Międzynarodowy, Logistyk

Przewiń do profilu firmy

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Medal Transport sp.z.o.o sp.kom siedzibą w Gorzowie Wlkp. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.