Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

TSL Nordic Sp. z o.o.

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Jako SPEDYTOR będziesz odpowiedzialny za aktywne pozyskiwanie kontrahentów i przewoźników wykorzystując narzędzia branżowe,

  • Utrzymywanie relacji z klientami w celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług,

  • Negocjacje i przygotowywanie wycen zgodnie z wytycznymi firmy,

  • Radzenie sobie w sytuacjach trudnych wykorzystując wiedzę i doświadczenie.

Nasze wymagania

  • Min. 12 miesięcy doświadczenia na stanowisku Spedytor Międzynarodowy i aktywna baza kontrahentów,

  • Komunikatywna znajomość języka obcego (preferowany: angielski, niemiecki lub francuski),

  • Łatwość w kontaktach z innymi,

  • Dobra organizacja czasu pracy – w trybie home office,

  • Determinacja i zaangażowanie w realizacji planów sprzedażowych – minimalna miesięczna marża generowana dla firmy na poziomie co najmniej € 3000

To oferujemy

  • Bonus powitalny 5 000 zł dla nowych pracowników,

  • Praca zdalna - możliwość pracy stacjonarnej w Kaliszu, Koszalinie i Poznaniu,

  • Doświadczona kadra, na której wsparcie możesz liczyć od pierwszego dnia pracy,

  • Zgrany zespół i partnerskie relacje,

  • Jasne i przejrzyste zasady współpracy i rozliczeń,

  • Atrakcyjne zarobki i bogaty system premiowy (do 50 % miesięcznej marży),

  • Możliwość rozwoju i poszerzania wiedzy z branży.

TSL Nordic Sp. z o.o. to spedycja międzynarodowa, która powstała łącząc ze sobą długoletnie doświadczenie w międzynarodowym transporcie drogowym oraz prawie dekadę pracy w spedycji. Wykorzystując zgromadzoną wiedzę i ciągłe usprawnianie systemu pracy, jesteśmy w stanie zapewnić wysoki standard naszych usług. Świadczymy usługi transportowe, spedycyjne i logistyczne na terenie Unii Europejskiej i Skandynawii.

Przewiń do profilu firmy