Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

Bury Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z firmami zlecającymi transport,

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem zlecenia transportowego,

  • Współpraca z kierowcami,

  • Nadzór i uzupełnianie systemów informatycznych wewnętrznych,

  • Nadzór i uzupełnianie zewnętrznych systemów klientów z zaznaczeniem przebiegu transportu,

  • Pozyskiwanie ładunków z giełd,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w transporcie w ruchu międzynarodowym,

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe: transport/logistyka,

  • Znajomość zagadnień związanych z transportem,

  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji oraz do pracy pod presją czasu,

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • Zaangażowanie i dyspozycyjność,

  • Sumienność, skrupulatność i terminowość w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • Biegła obsługa komputera,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Bury Sp. z o.o.

Bury Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów owoców i warzyw. Firma Bury zdobyła miano jednego z największych i najprężniej rozwijających się importerów i dystrybutorów w branży w Polsce. Dziś postrzegana jest jako Expert od jakości owoców i warzyw. Spółka specjalizuje się w dostarczaniu świeżych owoców i warzyw m.in. do centrów dystrybucyjnych największych sieci handlowych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy