Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor Międzynarodowy

INTERTRADE Logistics LimitedO firmie

  • lubuskie

    lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • realny wpływ na tworzenie sukcesu firmy

  • możliwość rozwoju i awansu (jasna ścieżka kariery)

  • profesjonalne i nowoczesne narzędzia pracy

  • atrakcyjny pakiet bonusów (wsparcie indywidualnych zainteresowań)

  • samodzielność i elastyczność pracy w międzynarodowym środowisku

Nasze wymagania

  • angażujesz się w 110% w to co robisz

  • masz doświadczenie na stanowisku spedytora

  • znasz przynajmniej jeden język obcy

  • jesteś nastawiony na sukces

To oferujemy

  • najlepszy system motywacyjny – najwyższe prowizje na rynku

  • wynagrodzenie na konto w Euro ( € )

  • zatrudnienie w angielskiej firmie

  • u nas spedytor zarabia : 15 000 - 20 000€ netto rocznie

  • najlepsi zarabiają ponad 40 000€ netto rocznie

  • dla najlepszych samochód

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

INTERTRADE Logistics Limited

Firma Intertrade Logistics Ltd z siedzibą w Anglii, aktywny uczestnik globalnego rynku transportu w Europie, poszukuje na terenie Polski doświadczonych oraz ambitnych Spedytorów Międzynarodowych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę aktywnie uczestnicząc w nowych projektach – zapraszamy do naszego zespołu.

Oferujemy najlepsze warunki współpracy dla naszych klientów i przewoźników, korzyści są oczywiste.

W takim razie:

Przekonaj nas, że jesteś najlepszy i masz pomysł jak to robić najlepiej – skontaktuj się z nami.

Jesteś Spedytorem, to wiesz o co chodzi. Masz świadomość, że bedziesz m.in negocjował warunki, przygotowywał oferty, pozyskiwał klientów i podwykonawców. Napewno będziesz miał bardzo dużo pracy.

Skupiamy grono najlepszych specjalistów w branży. Jeżeli uważasz, że jesteś brakującą częścią naszego zespołu - czekamy na Twoje CV.

Aplikacje, z krótkim opisem dotychczasowych osiągnięć, prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania w temacie e-maila podając "SPEDYTOR".