Logo Pracuj.pl

Spedytor międzynarodowy

SIMPLE SOLUTIONS sp. z o.o.O firmie

umowa o pracę, umowa zlecenie
5 000–30 000
brutto / mies.
kontrakt B2B
netto (+ VAT) / mies.
  • lubuskie
    lubuskie
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • (Home Office)
  • OPIS STANOWISKA:
  • Samodzielne planowanie i organizacja transportu międzynarodowego lub krajowego
  • Nadzór nad realizacją zleceń transportowych
  • Dbanie o jakość oraz terminowość świadczonych usług
  • Negocjacje z Klientami
  • Budowanie relacji z nowymi podmiotami
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z kontrahentami

Nasze wymagania

  • WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku spedytora/handlowca (minimum rok) w branży TSL
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym
  • Odpowiedzialność, sumienność oraz zaangażowanie
  • Znajomość rynku zagranicznego oraz krajowego
  • Umiejętność posługiwania się giełdami transportowymi (timocom , transeu , teleroute)
  • Umiejętność organizowania własnej pracy

To oferujemy

  • OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B / umowę zlecenie - w zależności od preferencji kandydata
  • Pracę w luźnej, przyjaznej, niekorporacyjnej atmosferze
  • Możliwość rozwoju zawodowego i nieskrępowanej realizacji własnych pomysłów
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dodatkowe zależne od wyników pracy (% ), bez górnej granicy
  • Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

O nas

simple-solutions.com.pl

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się nowoczesną firmą, działającą w branży logistyczno-spedycyjnej. Posiadamy dwa oddziały mieszczące się w Olsztynie. Oferujemy szeroki zakres usług spedycyjnych i logistycznych przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.

Zajmujemy się również kompleksową obsługą firm transportowych. Zapewniamy im ciągłość zleceń, pomagamy w pozyskaniu wykfalifikowanych i rzetelnych kierowców.

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni wybierając optymalne rozwiązania dla Jego firmy. Sukces naszego Klienta pozwala nam na własny rozwój i jeszcze skuteczniejsze rozwiązania logistyczne do zaoferowania.

Spedytor międzynarodowy, lubuskie