Ta oferta pracy jest nieaktualna od 3 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor międzynarodowy (m/k)

  • Kielce, Włoszczowa, Starachowice, Sandomierz, Staszów, świętokrzyskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

    Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kielce, Sandomierz, Starachowice, Staszów, Włoszczowa
    SPED/KIEL/0619

    Opis stanowiska:

    • obsługa klienta oraz planowanie drogowych przewozów zagranicznych,
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz przewoźników,
    • monitorowanie realizacji zleconych przewozów,
    • utrzymywanie stałych relacji z klientami oraz identyfikacja potrzeb,
    • dbałość o wysoką jakość usług oraz terminowość dostaw.

    Wymagania:

    • znajomość rynku klientów i przewoźników,
    • zaangażowanie, samodzielność i przedsiębiorczość,
    • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu prawa transportowego,
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • wyższe wykształcenie (niekoniecznie kierunkowe),
    • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
    • znajomość innych języków obcych będzie atutem.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • umowę o pracę bezpośrednio z naszym klientem,
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach organizacji o międzynarodowym zasięgu,
    • profesjonalne szkolenia w zakresie spedycji,
    • pracę w firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i trzydziestoletnią tradycję z innowacyjną technologią i współczesnym spojrzeniem na potrzeby pracowników.

    Zapraszamy również do naszego biura w Kielcach, Malików 146b.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Agencja zatrudnienia nr cert. 136

    opis