Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Spedytor międzynarodowy

ADAR sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie

    małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie nowych klientów, tworzenie bazy i utrzymywanie relacji z klientami,

  • mailowy i telefoniczny kontakt z klientem zagranicznym,

  • pozyskiwanie ładunków dla aut ciężarowych poprzez giełdy transportowe oraz kontakt bezpośredni,

  • negocjowanie z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu,

  • weryfikowanie warunków umowy transportowej z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi,

  • informowanie klienta o przebiegu transportu,

  • asertywna rozmowa o kosztach - ustalanie dodatkowych kosztów w związku ze zmianami pierwotnych warunków transportu,

  • pozyskiwanie nowych przewoźników, tworzenie bazy i utrzymywanie relacji z przewoźnikami,

  • współpraca z kierowcami poprzez firmowy komunikator oraz telefon w zakresie: nadzorowania czasu pracy kierowcy, monitorowania przebiegu transportu - “trzymanie ręki na pulsie”, wsparcia językowego podczas codziennej pracy,

  • realizacja zlecenia transportowego w zakresie: wprowadzania do systemu, tworzenia instrukcji przebiegu transportu dla kierowcy za pomocą specjalnego programu.

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku Spedytora (w zakresie pozyskiwania klientów i przewoźników),

  • znajomość języka angielskiego - swobodnie posługujesz się nim w mowie i piśmie,

  • umiejętność myślenia w sposób racjonalny i uporządkowany,

  • będziesz samodzielnie rozwiązywać wiele zadań w ograniczonym czasie, dlatego Twoja zdolność do ustalania i wartościowania priorytetów będzie pomocna w codziennej pracy,

  • na tym stanowisku bardzo często będziesz samodzielnie podejmować decyzje, więc docenimy Twoją szybkość i samodzielność,

  • w codziennej pracy będziesz nawiązywać kontakty zarówno z osobami w zespole, jak i klientami oraz będziesz partnerem w pracy kierowcy, więc docenimy u Ciebie empatię w relacjach.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • system wewnętrznych szkoleń wdrażających do pracy

  • dofinansowanie karty Benefit MultiSport

ADAR sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą transportowo-technologiczną działającą na rynku międzynarodowym od 1981 r. Zarządzamy flotą aut ciężarowych po krajach UE, kompleksowo organizując przewóz towarów.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO

Przewiń do profilu firmy

Chcielibyśmy, abyś:

  • reprezentował firmę zgodnie z jej polityką,

  • generował zlecenia transportowe.