Ta oferta pracy jest nieaktualna od 315 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Spedytor Międzynarodowy

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 08.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii.
    Miejsce pracy: Mszczonów
    RZ/TRI/SM/2017

    Podstawowe obowiązki stanowiska:

    • planowanie transportu na podstawie uzyskanych zleceń;
    • obsługa klienta w zakresie oferowania stawek, negocjowania, ustalania warunków transportu;
    • kontrola i aktualizacja lokalizacji taboru;
    • gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów;
    • sporządzanie raportów i analiz związanych z oceną i analizą efektywności funkcjonowania transportu.

    Wymagania:

    • doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego;
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
    • umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
    • komunikatywność i umiejętność współpracy.

    Oferujemy:

    • umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
    • praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku;
    • możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
    • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie).

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: FM Polska Sp. z o.o., Dział Personalny TRI, ul. Tarczyńska 111a, 96-320 Mszczonów.

    Wszystkie nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie:  http://www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest FM Logistic z siedzibą w Mszczonów 96-320, ul. Ługowa 30 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.