Spedytor Międzynarodowy

  • Mszczonów, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-08-08
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 2017-09-07)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

FM Logistic pilotuje, zarządza i realizuje usługi magazynowania, przepakowywania i dystrybucji. FM Logistic optymalizuje Globalny Łańcuch Dostaw (Global Supply Chain) swoich klientów: firm produkcyjnych i dystrybucyjnych. FM Logistic to 21 000 pracowników i ponad 160 platform oraz jednostek logistycznych w Indiach, Hiszpanii, Włoszech, Francji, Polsce, Czechach, na Słowacji, Rumunii, na Węgrzech, Rosji, Ukrainie, Chinach i Brazylii.
Miejsce pracy: Mszczonów
RZ/TRI/SM/2017

Podstawowe obowiązki stanowiska:

  • planowanie transportu na podstawie uzyskanych zleceń;
  • obsługa klienta w zakresie oferowania stawek, negocjowania, ustalania warunków transportu;
  • kontrola i aktualizacja lokalizacji taboru;
  • gwarantowanie prawidłowego przygotowania i obiegu dokumentów;
  • sporządzanie raportów i analiz związanych z oceną i analizą efektywności funkcjonowania transportu.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku spedytora międzynarodowego;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);
  • umiejętność samodzielnego podejmowania szybkich i trafnych decyzji;
  • komunikatywność i umiejętność współpracy.

Oferujemy:

  • umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku;
  • możliwość rozwoju kompetencji i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego;
  • pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: FM Polska Sp. z o.o., Dział Personalny TRI, ul. Tarczyńska 111a, 96-320 Mszczonów.

Wszystkie nasze aktualne oferty pracy oraz formularz aplikacyjny można znaleźć na stronie:  http://www.fmlogistic.pl/Kariera/Aktualne-Oferty-Pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Administratorem danych jest FM Logistic z siedzibą w Mszczonów 96-320, ul. Ługowa 30 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się