Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Spedytor międzynarodowy

RB Trans Service BisO firmie

  • Olkusz, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
RB Trans Service Bis to nowoczesna, stabilna firma, której celem jest świadczenie usług transportowych na terenie Unii Europejskiej przy zachowaniu najwyższych standardów jakości.
SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY

OPIS STANOWISKA:

  • Organizacja transportów całopojazdowych
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie współpracy z obecnymi klientami
  • Optymalne planowanie pracy taboru własnego
  • Współpraca z innymi oddziałami firmy

WYMAGANIA:

  • Minimum rok doświadczenia na stanowisku spedytora międzynarodowego
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Wykształcenie min. Średnie
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego lub niemieckiego
  • Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym
  • Znajomość branży transportowej w szczególności rynek FTL
  • Komunikatywność, umiejętności organizacyjne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany) – możliwa praca tylko na zmiany nocne
  • Dyspozycyjność do pracy w weekendy

OFERUJEMY:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Bardzo dobre warunki pracy, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Elastyczny grafik
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Praca w pełnym lub częściowym etacie (100%, 75%, 50%, 25%)
  • Szkolenie wdrażające do pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RB Trans Service Bis Sp. z o.o. S.K. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne